Płatny staż w dziale Administracji Zamówień

Numer oferty: 1O24LHPX
Wolne wakaty: 1
Złożonych aplikacji: 0
Oferta zakończona
2022-03-03 00:00
Obserwuj pracodawcęObserwujesz tego pracodawcę

Agencja / pośrednik: Tak
topbizness
Polska
. Częstochowa
ul. .
NIP: .
Stanowisko:
Lokalizacja:
Częstochowa, woj. ŚL
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
0 - 0 zł / brutto
Zakończenie:
03.03.2022r. 00:00

Osoba kontaktowa
ZF Group
Opis oferty

ZF European Shared Services Center zlokalizowane jest w Częstochowie i prowadzi obsługę procesów finansowo-księgowych europejskich jednostek organizacji. Dla naszych klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby.

OBOWIĄZKI:

Wsparcie procesów biznesowych w weryfikacji i finalizacji zapotrzebowania na zakup materiałów produkcyjnych;

Administracja zamówień w systemach ERP – po wcześniejszym przeszkoleniu;

Przygotowanie raportów/dokumentów związanych ze zmianami cen w systemach ERP;

Kontakt z klientami z różnych krajów Europy i Ameryki Północnej, udzielanie wyjaśnień, rozwiązywanie bieżących problemów.

Wymagania

WYMAGANIA:

Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny;

Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – preferowane kierunki – ekonomia, matematyka, finanse, a także kierunki filologiczne;

Chęć rozwoju w obszarze usług biznesowych z zakresu administracji, finansów;

Podstawowa znajomość obsługi programu MS Excel;

Ponadto cenimy: zdolności analityczne, dobrą organizację pracy, umiejętność pracy w grupie i zaangażowanie.

Wyróżnione oferty biznesowe