Opiekun Klienta w Galerii Handlowej

Oferta zakończona
2022-03-03 00:00
Obserwuj pracodawcęObserwujesz tego pracodawcę

Agencja / pośrednik: Tak
topbizness
Polska
. Częstochowa
ul. .
NIP: .
Stanowisko:
Lokalizacja:
Łódź, woj. ŁDZ
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
0 - 0 zł / brutto
Zakończenie:
03.03.2022r. 00:00

Osoba kontaktowa
Bank Millennium S.A.
Opis oferty

Jeśli

lubisz współpracę z klientami

chcesz im oferować najwyższej jakości produkty

uważasz, że Internet i rozwiązania mobilne zostały stworzone z myślą o takich ludziach jak Ty

chcesz pracować z ludźmi pozytywnie nastawionymi do życia

marzy Ci się pracodawca, o którym z dumą będziesz opowiadać znajomym

chcesz się uczyć i rozwijać, bo tak jak my zawsze mierzysz wyżej

a do tego:

jesteś uśmiechnięty, otwarty na ludzi i lubisz pomagać innym

umiesz słuchać i trafnie odpowiadać na potrzeby klienta

masz minimum średnie wykształcenie oraz choćby krótkie doświadczenie w sprzedaży (niekoniecznie w bankowości)

jesteś dyspozycyjny, gotowy do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy

nasze placówki są idealnym miejscem pracy dla Ciebie!

Wymagania

Twoje zadania:

dopasowanie oferty do potrzeb klientów Bankuposzukiwanie rozwiązań, które ułatwią codzienne życie naszym klientomprzeprowadzanie transakcji bezgotówkowych i gotówkowychpozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacjidbanie o najwyższą jakość obsługikształtowanie pozytywnego wizerunku naszego Banku

Wyróżnione oferty biznesowe