Mistrz Produkcji

Numer oferty: 6RRK5MNO
Wolne wakaty: 1
Złożonych aplikacji: 0
Oferta zakończona
2022-03-03 00:00
Obserwuj pracodawcęObserwujesz tego pracodawcę

Agencja / pośrednik: Tak
ideajobs
Polska
. Łódź
ul. .
NIP: .
Stanowisko:
Lokalizacja:
Łódź, woj. ŁDZ
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
0 - 0 zł / brutto
Zakończenie:
03.03.2022r. 00:00

Osoba kontaktowa
RR Donnelley GTS Poland Sp. z o.o. Łódź
Opis oferty

Ramowy zakres zadań:

Efektywne zarządzanie podległym zespołem i koordynacja bieżącej pracy Pracowników podczas zmiany w celu realizacji założonego planu produkcji,

Kontrola jakościowych oraz ilościowych wyników pracy, optymalizacja procesów produkcyjnych oraz usprawnianie standardów pracy podległych Pracowników,

Cykliczne monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcji,

Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP w podległym obszarze.

Wymagania

Wymagania:

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej,

Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe),

Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Znajomości obsługi pakietu MS Office,

Umiejętność organizacji pracy i ustalania priorytetów,

Umiejętność współpracy,

Gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Wyróżnione oferty biznesowe