Dyrektor ds. Sprzedaży

Oferta zakończona
2022-03-03 00:00
Obserwuj pracodawcęObserwujesz tego pracodawcę

Agencja / pośrednik: Tak
ideajobs
Polska
. Łódź
ul. .
NIP: .
Stanowisko:
Lokalizacja:
Gdańsk, woj. POM
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Język:
PL
0 - 0 zł / brutto
Zakończenie:
03.03.2022r. 00:00

Osoba kontaktowa
Meble Wójcik Sp z o.o.
kontakt@bazapracy.pl
Opis oferty

Zakres obowiązków:

Udział w opracowywaniu długoterminowej polityki handlowej przedsiębiorstwa

Kreowanie i konsekwentne wdrażanie strategii handlowej

Pozyskiwanie nowych klientów, doradztwo, negocjacje umów, budowanie relacji businessowych

Ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych

Projektowanie oraz osiąganie celów sprzedażowych firmy

Efektywne zarządzanie zespołem pracowników

Efektywne zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych

Kreowanie budżetu oraz jego realizacja

Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej marki

Opracowanie opartego o wskaźniki systemu motywacyjnego dla personelu;

Wdrażanie nowoczesnych metod zarządzania, skierowanie na klienta, współpracę na wewnętrznych i zewnętrznych płaszczyznach działalności firmy;

Zapewnienie współpracy z innymi działami;

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe

Znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego

Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dużej firmie produkcyjnej, najlepiej w branży meblowej

Zorientowanie na cel

Doświadczenie w sprzedaży produktów dla klientów biznesowych

Znajomość kanałów e-commerce

Samodyscyplina i bardzo wysokie zdolności organizacyjne

Wysoka kultura osobista i dobra komunikatywność

Doświadczenie w pracy z rynkiem międzynarodowym

Umiejętności analityczne

Umiejętność zarządzania zespołem i motywowania

Wiedza na temat systemów ERP

Wyróżnione oferty biznesowe