PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - BELGIA

Branża: Praca Fizyczna
Oferta zakończona
2022-03-03 00:00
Obserwuj pracodawcęObserwujesz tego pracodawcę

Agencja / pośrednik: nie
Ready Construct
Polska
59-700 Bolesławiec
ul. Ogrodowa 6/206
NIP: 6121853058
Stanowisko:
Pracownik ogólnobudowlany
Lokalizacja:
, woj. Cały kraj
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
11000 - 15 000 zł / brutto
Zakończenie:
03.03.2022r. 00:00

Osoba kontaktowa
Maciej
Praca@ReadyConstruct.eu
+48730699100
Opis oferty

W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:
•    PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Miejsce pracy: Belgia

Twoje zadania:

•    Prace przy budowie metra, dróg, mostów itp…
•    Kucie, cięcie, szlifowanie betonu
•    Prace rozbiórkowe

Od nas otrzymasz:
•    Pracę na długi okres
•    Bezpłatne mieszkanie
•    Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
•    Atrakcyjne wynagrodzenie od 11.000 zł do 15.000 zł brutto (w zależności od posiadanych kwalifikacji)
•    Stabilne godziny pracy od poniedziałku do piątku oraz w wybrane soboty

Wymagania

 Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:
•    Potrafisz obsługiwać elektronarzędzia
•    Znasz rysunek techniczny (dodatkowy atut)
•    Znasz język ang. / niem. / niderlandzki (dodatkowy atut)
•    Masz własny środek transportu - samochód (dodatkowy atut)
•    Lubisz nowe wyzwania i z chęcią podejmujesz się nowych zadań

Więcej informacji  pod numerem telefonu:

Biuro czynne od pon. do pt. w godziny 8:00 – 16:00

+48 730 699 100 - Maciej

CIESZYMY SIĘ, ŻE CIĘ POZNAMY
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Praca@ReadyConstruct.eu

Wyróżnione oferty biznesowe