Kierownik Działu Produkcji z językiem hiszpańskim

Numer oferty: BQROCD6H
Wolne wakaty: 1
Złożonych aplikacji: 0
Oferta zakończona
2022-03-03 00:00
Obserwuj pracodawcęObserwujesz tego pracodawcę

Agencja / pośrednik: Tak
goworks
Polska
. Częstochowa
ul. .
NIP: .
Stanowisko:
Lokalizacja:
Radomsko, woj. ŁDZ
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
0 - 0 zł / brutto
Zakończenie:
03.03.2022r. 00:00

Osoba kontaktowa
Cortizo Sp. z o. o.
Opis oferty

Zakres obowiązków:

Odpowiedzialność za sferę produkcji, wyniki, terminowość realizacji zamówień,

Efektywne zarządzanie wydziałem produkcyjnym oraz podległym personelem,

Nadzór i realizacja harmonogramu produkcji,

Skuteczne zarządzanie zleceniami produkcyjnymi,

Realizacja strategii ciągłego doskonalenia jakości produkcji oraz optymalizacji kosztów,

Wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i produkcyjnych,

Współpraca z kierownictwem w zakresie dbałości o rozwój Spółki w sferze produkcji,

Podnoszenie efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa,

Uczestnictwo w pracach rozwojowych Spółki.

Wymagania

Wymagania:

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcji,

Doświadczenie w organizowaniu, koordynowaniu i kontrolowaniu procesu produkcji,

Dobra organizacja pracy własnej,

Biegła znajomość języka hiszpańskiego w mowie i piśmie (prosimy o zgłaszanie się jedynie kandydatów spełniających powyższe wymagania),

Zdolności przywódcze i organizatorskie,

Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,

Zdolności analityczne oraz umiejętność logicznego myślenia.

Wyróżnione oferty biznesowe