Doradca ds. nieruchomości

Numer oferty: FX5E7OP8
Wolne wakaty: 1
Złożonych aplikacji: 0
Oferta zakończona
2022-03-03 00:00
Obserwuj pracodawcęObserwujesz tego pracodawcę

Agencja / pośrednik: Tak
ideajobs
Polska
. Łódź
ul. .
NIP: .
Stanowisko:
Lokalizacja:
Łódź, woj. ŁDZ
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
0 - 0 zł / brutto
Zakończenie:
03.03.2022r. 00:00

Osoba kontaktowa
Metrohouse – Partner
Opis oferty

Opis stanowiska pracy:

bezpośrednia i kompleksowa obsługa Klienta

przygotowywanie ofert sprzedaży nieruchomości

dobieranie ofert oraz prezentacja nieruchomości

pozyskiwanie nowych zleceń do swojej osobistej bazy

monitorowanie rynku oraz stała współpraca z Zespołem!

Wymagania

Idealny kandydat to osoba:

pełna entuzjazmu, która nie boi się wyzwań

o wysokiej kulturze osobistej, inteligentna, potrafiąca odnaleźć się w każdej sytuacji

lubiąca pracę z ludźmi oraz wyzwania, które stawiają przed nią kolejni Klienci

posiadająca zdolności handlowe i umiejętność ich praktycznego wykorzystania

z doświadczeniem w branży (nie jest to warunek konieczny)

Jeżeli nie masz doświadczenia - nie martw się!

Przygotowany przez nas plan i okres wdrożeniowy pozwoli Ci od podstaw

nauczyć się wszystkiego co jest niezbędne podczas Twojej przyszłej pracy.

Wyróżnione oferty biznesowe