Specjalista ds. BHP

Oferta zakończona
2022-03-03 00:00
Obserwuj pracodawcęObserwujesz tego pracodawcę

Agencja / pośrednik: Tak
ideajobs
Polska
. Łódź
ul. .
NIP: .
Stanowisko:
Lokalizacja:
Łódź, woj. ŁDZ
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Język:
PL
0 - 0 zł / brutto
Zakończenie:
03.03.2022r. 00:00

Osoba kontaktowa
H+H Polska Sp. z o.o.
kontakt@bazapracy.pl
Opis oferty

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

Organizacja i obsługa szkoleń okresowych w 13 lokalizacjach w całej Polsce;

Wsparcie w organizacji i obsłudze szkoleń wstępnych oraz pozostałych szkoleń podnoszących świadomość w zakresie BHP;

Terminowe przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej zgodnie ze standardem firmy;

Opracowywanie programów szkoleń BHP;

Aktualizacja baz danych;

Wsparcie administracyjno-organizacyjne Działu BHP;

Przeprowadzanie przeglądów warunków pracy;

Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy.

Pozostałe zadania wynikające z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

Minimum 2-letniego doświadczenia w służbie BHP w firmie produkcyjnej;

Bardzo dobrej, praktycznej znajomości przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy;

Znajomości nowoczesnych metod zarządzania obszarem BHP;

Prawa jazdy kat. B i gotowości do częstych wyjazdów służbowych po całej Polsce;

Wykształcenia wyższego kierunkowego lub studiów podyplomowych z obszaru BHP;

Znajomości języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym;

Umiejętności budowania relacji i komunikowania się na każdym poziomie struktury organizacji;

Umiejętności pracy zespołowej;

Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej.

Wyróżnione oferty biznesowe