Asystent ds. obsługi zajęć egzekucyjnych

2022-03-03 00:00
Obserwuj pracodawcęObserwujesz tego pracodawcę

Agencja / pośrednik: Tak
goworks
Polska
. Częstochowa
ul. .
NIP: .
Stanowisko:
Lokalizacja:
Łódź, woj. ŁDZ
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Język:
PL
0 - 0 zł / brutto
Zakończenie:
03.03.2022r. 00:00

Osoba kontaktowa
mBank S.A
kontakt@bazapracy.pl
Opis oferty

Na tym stanowisku będziesz miał/a możliwość:

zakładać, aktualizować i zdejmować blokady na zajętych rachunkach oraz rozliczać tytuły egzekucyjne z rachunku bankowego dłużnika na podstawie dyspozycji otrzymanych z organów egzekucyjnych,

rejestrować w systemie do obsługi zajęć egzekucyjnych korespondencję przychodzącą dotyczącą pism oraz ponagleń dotyczących zajęć egzekucyjnych,

weryfikować zarejestrowaną korespondencję pod względem merytorycznym oraz formalnym,

prowadzić korespondencję z organami egzekucyjnymi, w przypadku stwierdzenia błędów merytorycznych przygotowywać stosowną korespondencję,

Wymagania

Czego potrzebujesz by zacząć?

bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office oraz sprawnego poruszania się po systemie Windows,

bezwzrokowej obsługi klawiatury,

umiejętności pracy na kilku aplikacjach jednocześnie,

umiejętności pracy w zespole

bardzo dobrej organizacji pracy,

otwartości na nowe zadania,

skrupulatności i dokładności w wykonywanych zadaniach,

wykształcenia średniego,

mile widziane:

doświadczenie w pracy biurowej,

wiedza z zakresu prawa administracyjnego, KPC

doświadczenie pracy na dwóch monitorach

Wyróżnione oferty biznesowe