Specjalista ds. Doskonalenia Jakości

Wolne wakaty: 1
Złożonych aplikacji: 0
Obserwuj pracodawcęObserwujesz tego pracodawcę

Agencja / pośrednik: Tak
topbizness
Polska
. Częstochowa
ul. .
NIP: .
Stanowisko:
Lokalizacja:
Stary Gostków, woj. ŁDZ
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Język:
PL
0 - 0 zł / brutto
Zakończenie:
13.03.2020r. 16:41 / 18 dni

Osoba kontaktowa
JTI Polska sp. z o.o.
Opis oferty

Czym będziesz się zajmować?

Analizą i monitorowaniem parametrów jakościowych wyrobów gotowych oraz półproduktów pod względem zgodności ze specyfikacją i standardami produkcyjnymi

Analizą jakości produktu (kontrolą, analizą, raportowaniem i proponowaniem ulepszeń w odniesieniu do wyrobów gotowych i półproduktów)

Identyfikacją obszarów wymagających poprawy jakości oraz inicjowaniem i wprowadzaniem programów doskonalenia

Poprawą jakości procesu produkcyjnego (monitorowaniem parametrów jakościowych, próbkowaniem, działaniami korygującymi i zapobiegawczymi)

Wdrażaniem działań doskonalących proces produkcji

Zapewnieniem prawidłowego działania systemu zarządzania jakością

Wymagania

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Zarządzanie Produkcją, Zarządzanie Jakością lub Chemia)

Minimum roczne doświadczenie w obszarze kontroli i/lub zapewnienia jakości

Znajomość MS Office

Dobrą znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie

Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia

Umiejętność pracy pod presją czasu

Wyróżnione oferty biznesowe