Grafik komputerowy

Wolne wakaty: 1
Złożonych aplikacji: 0
Oferta zakończona
2022-03-03 00:00
Obserwuj pracodawcęObserwujesz tego pracodawcę

Agencja / pośrednik: Tak
at.specjalista
Polska
. Gdańsk
ul. .
NIP: .
Stanowisko:
Lokalizacja:
Łódź, woj. ŁDZ
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
0 - 0 zł / brutto
Zakończenie:
03.03.2022r. 00:00

Osoba kontaktowa
Folkstar
kontakt@bazapracy.pl
Opis oferty

Zadania na stanowisku:

Twoja praca polegać będzie na współudziale w tworzeniu kolekcji produktów we współpracy z doświadczonymi projektantami i grafikami

Przykładowe zadania:

udział w tworzeniu kolekcji, poszukiwanie inspiracji, przygotowanie propozycji w odniesieniu do założeń tematycznych

układanie gotowych wzorów na produktach

projektowanie opakowań i metek wg wytycznych.

kontrola zaprojektowanych wzorów pod względem wizualnym i jakościowym

projektowanie brandingu i materiałów marketingowych (ulotki, katalogi, broszury) oraz na potrzeby www i social mediów

obróbka zdjęć zgodna z wytycznymi

Wymagania

Czego oczekujemy?

dobrej znajomości programów graficznych pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign);

znajomości zasad DTP, doświadczenie w tworzeniu materiałów graficznych do druku i do publikacji w Internecie

wyczucia estetyki i trendów

komunikatywności oraz umiejętności efektywnej pracy w zespole

zdolności plastycznych i kreatywności

terminowości, umiejętności pracy pod presją czasu :)

talentu, pomysłowości i kreatywności

świeżego spojrzenia i otwartości umysłu :)

Wyróżnione oferty biznesowe