Kurier

2022-03-03 00:00
Obserwuj pracodawcęObserwujesz tego pracodawcę

Agencja / pośrednik: Tak
at.specjalista
Polska
. Gdańsk
ul. .
NIP: .
Stanowisko:
Kurier
Lokalizacja:
Częstochowa, woj. ŚL
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Język:
PL
0 - 0 zł / brutto
Zakończenie:
03.03.2022r. 00:00

Osoba kontaktowa
TNT Express Worldwide (Poland) Sp. z o.o.
kontakt@bazapracy.pl
Opis oferty

W pracy kuriera liczy się punktualność, zaangażowanie i życzliwość. To on jako pierwszy trafia do Klienta, nawiązując z nim relację i budując wizerunek firmy. Jego dokładność w działaniu i mobilność pozwala Klientom cieszyć się z dostarczonej przesyłki każdego dnia.

Zakres obowiązków

doręczanie i odbiór przesyłek

prezentowanie usług klientom, doradztwo w kwestii najlepszych rozwiązań logistycznych

Wymagania

Profil kandydata

zarejestrowana działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

samochód z nadwoziem typu BUS

umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami i wysokiej kultury osobistej

znajomość topografii miasta i okolic będzie dodatkowym atutem

Wyróżnione oferty biznesowe